VivID Koleksiyonu

VivID Koleksiyonu

Essential Looks Koleksiyonu 2:2020

 

Farklı bir Trend Koleksiyonu; Schwarzkopf Professional Essential Looks ekibi Sonbahar-Kış trendlerini bir araya getirmek ve tüm dünyanın koronavirüs nedeniyle krizde olduğu zorlu bir dönemde çıkarılan bu koleksiyonu oluşturmak için yorulmadan çalıştı. Neden? Çünkü biz yeni normale geçerken kuaförlük endüstrisini ileriye taşıyacak olan yaratıcılığı, ilhamı ve eğitimi vermek istiyoruz.

Once Upon A Time

Trend 1: Once Upon A Time

Once Upon A Time trendi, geçmişin ve geleceğin hikayesini harmanlayarak bir nostalji oluşturuyor

 

 

 

Bu hafif nostalji ile rüya gibi geometrik desenler ve şeritler zahmetsiz saçlar arasında dağılıyor. Bu renklendirme tekniği ile kendini ifade etmek isteyen bireyler için dünya griden görkemli bir hale dönüşüyor.

 

Bu yeniden icat edilmiş bir retro – çağdaş, seksi, kadınsı ve gerçek bir bireysellik ifadesi oluşturuyor, ancak boğucu, nostaljik bir Amerikan merceğinden süzülüyor. Bugün için yeniden yaratılan canlı bir anı gibi.

Everyday Decadence

Trend 2: Everyday Decadence

Everyday Decadence, rahat kesimler ve bitişte zenginlikle yapı, biçim ve cinsiyet akışkanlığını kutluyor

 

 

 

Tamamen giyinmişiz ve gidecek hiçbir yer yok, bu hikaye tamamen rahat ve oversize silüetler, lüks bitişler, parlak asit vurgular, güçlü pastel renkler ve çağdaş cinsiyet akışkanlığı ile ilgili. Sürekli takip etmek sıkıcıdır, bu yüzden hepimiz bu yeni yetersizlik çağında cesurca olmak istediğimiz kişi olmakta özgürüz.

 

Bu trendin güzel, canlı ve gerçek bir yanı var, patlıyor ve korkusuz, herkes istediği gibi olmakta özgür ve kimse geçmişin etiketlerini umursamıyor.

Dark Romance

Trend 3: Dark Romance

Dark Romance trendi, kırılganlıkta güç, abartıda zenginlik, şeffaflıkta gizem ve her şeyde güzellik ile büyülü bir dünya oluşturuyor

 

 

 

Bir karanlık çöker, gerisinde aldatıcı ve baştan çıkaran gizemli gölgeler bırakır. Kısmen paranormal, kısmen romantik olan bu trend, katmanlarıyla herkesi büyüler. Büyülü süsleme katmanları, karanlık şeffaflığın büyülü dünyalarını, koyu renkli ipekler, mürekkepli çiçekler, yapısız biçimleri ve alacakaranlıkta isyankar bir hava yaratıyor.

 

Derinlikler parıldıyor, bu yüzden uzakta karanlıklar ve siyahlar varken, daha yakından bakıldığında dalgalı açılmış katmanlar halinde menekşelerin yanardöner derinliklerini, petrol mavilerini göreceksiniz.